KILKA
CENTYMETRÓW
ROBI

RÓŻNICĘ

24x24
Kilka centymetrów

KILKA CENTYMETRÓW

Twoje najważniejsze wspomnienia zatrzymane na zdjęciach wymagają odpowiedniej oprawy. I my ją zapewniamy. Proponujemy Ci też nowy format, bo wiemy, że kilka centymetrów robi różnicę.

Teraz Twoje historie możesz zamknąć w formacie kwadratu, który tak doskonale znasz choćby z Instagrama. Idealny format 24x24 cm zmieści się praktycznie wszędzie, gdzie zechcesz. A w nim zmieści się tyle historii, ile będziesz chcieć opowiedzieć.

SPRAWDŹ

ZOBACZ RÓŻNICE

Kwadratowa Fotoksiążka 24x24 cm to nowy, dopasowany do Twoich potrzeb format.

Łatwiejsza kompozycja różnych formatów zdjęć w kwadratowej oprawie. Pion, poziom, czy kwadrat idealnie wpasuje się w Twoją koncepcję budowanie wspomnień. A dodatkowo zmieści się na każdej półce!

Zobacz rożnicę
Wypróbuj

WYPRÓBUJ

Chcesz zamknąć swoje wspomnienia w wyjątkowej oprawie i wyjątkowym formacie?

Wypróbuj nowość, która szybko zdobyła serca naszych klientów. Stwórz Fotoksiążkę w nowoczesnym, kwadratowym formacie. Idealny rozmiar Fotoksiążki doskonale sprawdzi się jako prezent czy pamiątka najwspanialszych chwil. Twórz wspomnienia do kwadratu!

SPRAWDŹ

POZNAJ DODATKI I ULEPSZENIA
Dostępne w koszyku na etapie zamawiania

INTELIGENTNA KOREKCJA ZDJĘĆ
W standardzie: Zdjęcia bez korekcji

Fotoksiazka - korekcja zdjec

Inteligentny system Perfectly Clear poprawi jasność i ostrość tych zdjęć, które wymagają korekcji. Odznacz opcję, jeśli używasz zdjęć przygotowanych przez profesjonalistę lub z naniesionymi filtrami lub efektami typu Instagram.

WYDRUK PREMIUM 7C
W standardzie: Wydruk cyfrowy

Fotoksiazka - wydruk premium 7c

Lepsza jakość druku dzięki technologii 7C. Twoje zdjęcia osiągną bardziej naturalne kolory, twarze będą gładsze, a jednolite tła - łagodniejsze i czystsze. Gwarancja najlepszego druku w Europie.

OKŁADKA Z GĄBKĄ
W standardzie: Okładka bez gąbki

Fotoksiazka - okladka z gabka

Miękka gąbka wewnątrz twardej okładki - uszlachetnienie o imponującym efekcie.ZAPISZ SIĘ i bądź na bieżąco z nowościami i aktualnymi promocjami